Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet Alpint:

Antall påmeldte deltakere: 174
Rang Navn Klubb Øvelse Pulje Klasse FIS Poeng
- Merete Bø Strand-Nielsen Trondhjem Alpinliga SSL 23.03 SSL DAMER G -
- Frank-Terje Rørvik ingen Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER D -
- Einar Bøhmer Ready SSL 23.03 SSL HERRER F -
- Frode Nilsson Kif Alpin SL 24.03 SL HERRER E -
- Andreas T. Hagen Ready Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER D -
- Arne Øiamo PIL. Sør-Trøndelag SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER I -
- Anna Lena Teigen FMC Technologies SSL 23.03 SSL DAMER F -
- John Bjørn Skaseth Krødsherad Super G 22.03 Super G HERRER G -
- Jarl Rune Kjæmperud GEILO IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER D -
- Vibeke Hammer Ansvarlig Helse SL 24.03 SL DAMER H -
- Marius Mehren Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Even Bratsberg Bærums Skiklub Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Sveinar Øvergård Tromsø Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER L -
- Jørn Atle Warmbo SAS Skiklubb Super G 22.03 Super G HERRER G -
- Paal Strømme ingen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER J -
- Anders Green Liungen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER E -
- Cato Kielland Heming SL 24.03 SL HERRER H -
- Einar Semb BSK Super G 22.03 Super G HERRER H -
- Jan-Eirik Vestnes Øvrevoll-Hosle Alpin Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER F -
- Peder Ryste Ålesund skiklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Olaf Strømme ingen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER J -
- Morten Pøhner ingen SSL 23.03 SSL HERRER E -
- Liv Irene Loland Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL DAMER E -
- Thomas Løver Kongsberg IF Alpin Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER F -
- Ole Kristian Skorve Voss Il Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Nicolay Ryste Heming SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER D -
- Lars Bjørge Ready SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER D -
- Erik Aarsbog IRS Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Morten Møller Oppdal il Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Ronny Nelstrøm Drammen Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Erlend Lødemel Voss IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Carl F. Kjeldsberg Uranienborg sving & plog SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER G -
- Odd Midtskog Alpinligaen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER J -
- Nils Svensøy Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Morten Hitterdal Ingierkollen veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Christian Lamer Jensen Bærums Skiklubb SSL 23.03 SSL HERRER F -
- Kim Tangen Norefjell Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Fredrick Skår Kvitfjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER D -
- Arne Wroll Evensen Lommedalen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER F -
- Henrik Seehusen Bentsrud Drammen Slalåmklubb SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER D -
- Kjell Ivar Aune Oppdal IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Anne Cathrine Glestad ingen SSL 23.03 SSL DAMER I -
- Simen Wendelborg Heming IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER F -
- Bjørn Ødegaard Heming Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER J -
- Nils Een IL Ørnar Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Morten Gohn IRS Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Erik Gjævert Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Jørgen Nilsen Asker Super G 22.03 Super G HERRER H -
- Alf Opheim Voss alpin Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Claus Ryste Stranda IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER I -
- Lars Persson Järvsö IF SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER G -
- Siri Haanes Njård Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER H -
- Gunnar Herø BSK Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Tinkel Utne Tertnes Alpin SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER M -
- Jan Sigurd Johansen IRS Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Eystein Liavaag Heming SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER I -
- Axel Wroll-Evensen Ski Amigos SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER E -
- Thorvald Prebensen Krødsherad IL Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER M -
- Olav Dugstad Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Fredrik Andersen Gresvik IF Super G 22.03 Super G HERRER B -
- Lasse Kjus bærum skiklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Kjetil Andre Aamodt Norstrand Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Oddbjørn Dahlø Trondhjem Alpinloiga Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Bjørn Sloth BSK SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER H -
- Agnar Dørum oppdal i.l Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER I -
- John Langø Trondheim Alpinliga Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Per Th Heiss-Schøyen Norefjell Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER G -
- Bjørn Svindal kvitfjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Jens Øyvind Loven Heming Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER J -
- Morten Öygard Kungsberget Alpina Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Joachim E. Tandberg Heming IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Børre Steen Asker Skiklubb Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER F -
- Jon Smevik IRS Super G 22.03 Super G HERRER F -
- Kjetil Fladmark Larsen BSK Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Janicke Lorentzen Ready SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER K -
- Jan Willy Elmenhorst-Larsen Arendal Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Stig Remsøy Hafjell Veteran SL 24.03 SL HERRER I -
- Roger Hansen Kongsberg IF Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Bjarne Solbakken Stranda Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER D -
- Hans-Erik Eie Drammen Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Ola Ringsaker Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Stein Erik Wille Heming SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER D -
- Cato Freuchen Stabæk SSL 23.03 SSL HERRER F -
- Svein Erik Olsen OPIL Super G 22.03 Super G HERRER H -
- Nina Therese Evensen ingen SSL 23.03 SSL DAMER E -
- Else Gerd Dugstad Ørnar -Voss Alpin Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER J -
- Tone Sundsåsen Kif Alpin Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL DAMER G -
- Bjørn Østenengen Kongsberg Alpin Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Eirik Borgersen Sandnes IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER B -
- Olav Dag Borgersen Sandnes IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER J -
- Frode Ingvoldstad Sportsmaster/ BSK Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Ingunn Sundsvold Bærums Skiklubb SSL 23.03 SSL DAMER J -
- Roy Aron Hansen Freidig Alpin Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Tor Helge Gauteplass Geilo IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Edvard Rathke Hafjell Veteranskiklubb Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER K -
- Lasse Arnesen Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Ole Sein sprek SSL 23.03 SSL HERRER H -
- John Johansen Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Thor-Inge Røgeberg Kvitfjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Arne Tøn Innovatec SSL 23.03 SSL HERRER G -
- Bendiks Vik Hafjell Veteran SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER G -
- Lars Johnsen Hafjell Veteran SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER F -
- Jørgen Heje ready Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Nina Schive Heming IL Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL DAMER I -
- Håkon R. Bjercke Norefjell Slalåm klubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Andreas Dimmen Hafjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER H -
- Mona Sagerud Hafjell veteranene SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER I -
- Andreas Arnø NTG-U SSL 23.03 SSL HERRER E -
- Per Inge Remmen Hafjell Veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Inge Liavaag Aalesund skiklubb SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER H -
- Per Godtfredsen Hafjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Olav Nils Sunde Spjelkavik SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER I -
- Mona Bo Hauge Norefjell Slalomklubb SSL 23.03 SSL DAMER I -
- Ove Wersén Il Trysilgutten Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Erik Møbius alpinligaen Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER K -
- Knut Austad drammen slalåmklubb SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER F -
- John John Bruseth Kvitfjell Veteran SSL 23.03 SSL HERRER H -
- Kimme Arnesen Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER F -
- Kjell Bergstrøm Opil Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Christian Nytvedt Norefjell Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Håkon A. Bjercke Norefjell Slalåmklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Tommy Duvdahl Getbergetsslalomklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Jonny Jakoobsen Sarpsborg IL SL 24.03 SL HERRER G -
- Knut Nordeide Tertnes Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER L -
- Paal Haugaard Kvitefjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Knut Erik Johannessen Hafjell veteran Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Vanja Dietrichson Hafjell Veteranklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER J -
- Bjørn-Frode Schjelderup ingen Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Vibeke Vilhelmsen Heming SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER D -
- Per Kristian Lundvall Arendal SK Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER G -
- Steinar Aurmo Gol IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Per Otto Larsen Njård Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER F -
- Camilla Heje Heming SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER B -
- Cathrine Sveholm Nordea/ Alpingruppa SSL 23.03 SSL DAMER F -
- Terje Baksaas Skien Alpinklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Einar Stangeland Skien Alpinklubb Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Truls Holter Fossum Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER G -
- Joakim Nessem SkiAmigos Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Per Morten Lefdal OEC Consulting Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Cecilie Busch DNB Eiendom SSL 23.03 SSL DAMER E -
- Eli Myren Bjørnsrud Hafjell Veteran SSL 23.03 SSL DAMER H -
- Caroline Wendelborg oslo vinterpark / heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER F -
- Hallstein Finne Voss I.L Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER L -
- Vibeke Fische Trondhjem Alpinliga SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER G -
- Bente Fjeldstad Kielland Stabæk SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER L -
- Rune Nielsen Ski Amigos SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER E -
- Harald Arnesen Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER L -
- Kirsten Arnesen Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER M -
- Christian Kollerud Sarpsborg IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Jan Henrik Nordeide Gneist Alpin Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER K -
- Steffen Rothschild New Power Generation Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Eric Askildsen NTG-U Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER H -
- Elisabeth Seeberg ready Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER K -
- Berit Fjørtoft Kvitfjell Veteran SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER G -
- Mathias Sejersted Bødtker Heming IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER B -
- A.mona Evju Stabæk Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER K -
- Kåre Sannheim Voss Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER K -
- Frode Helland Voss IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER E -
- Ola Skogstad Norefjell Slalomklubb Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER I -
- Britt Schjøth-Iversen Heming SSL 23.03 SSL DAMER G -
- Britt Schjøh-Iversen Heming SSL 23.03 SSL DAMER G -
- Kjell Aurmo IL Trysilgutten Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER K -
- Aase Kristine Malm Nesodden SL 24.03 SL DAMER G -
- Elisabeth Økern Bærums Skiklub Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER H -
- Jan Peistorpet Solør BK Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER K -
- Mona Rivelsrud Spjelkavik IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL DAMER J -
- Finn Jensen Skiforeningen SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER K -
- Henning Jacobsen Asker Skiklubb Super G 22.03,SSL 23.03 Super G,SSL HERRER H -
- Hedda Benrtsen filtvet fremad SL 24.03 SL DAMER F -
- Ti@ Neumann Bergens Skilag Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL DAMER I -
- Nils Lyster Lesjaskog idrettslag Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER K -
- Jon Aske VOSS IL Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER J -
- Terje Stange Heming Super G 22.03,SSL 23.03,SL 24.03 Super G,SSL,SL HERRER I -
- Henning Astrup Heming IL SSL 23.03,SL 24.03 SSL,SL HERRER B -
Quick Systems | Solvikvegen 15 | 2843 Eina | Telefon: 61 15 90 00 | Telefaks: 61 19 59 10